Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Dbamy o Was

od 25 lat

Drogi Kliencie,
Witaj na naszej stronie. Postaramy się pokrótce opowiedzieć Ci, kim jesteśmy, jak zaczęła się nasza historia i co jest naszym celem. Obiecujemy, że będzie to ciekawa opowieść!

Studio Moderna powstało w Słowenii w 1992 roku. Początki były skromne, ale z biegiem lat Studio Moderna stało się jedną z największych słoweńskich firm, odnosząc międzynarodowe sukcesy. Nasza droga nie była łatwa, ale zawsze wierzyliśmy, że ciężką pracą, wiedzą i entuzjazmem osiągniemy nasz cel

Nasze dziedzictwo

Wszystko zaczęło się w 1992 roku z w garażu w małym, słoweńskim miasteczku Zagorje. Współzałożyciel Studio Moderna Sandi Ceško zaczął sprzedawać przyrząd na ból pleców, Kosmodisk. Ten produkt odmienił życie tysięcy osób cierpiących na bóle kręgosłupa, jako że Kosmodisk był jedynym niefarmaceutycznym środkiem na tego typu problemy na rynku.

Po początkowym sukcesie Kosmodisku, firma zaczęła rosnąć, rozwijając swoją drugą markę - Top Shop, i rozpoczęła wielokanałową strategię biznesową. Wraz z pierwszą reklamą telewizyjną w czerwcu 1996, zaczęła się nowa era - firma zwróciła się w kierunku direct marketingu.

Jedna rzecz nie zmieniła się nigdy. Od pierwszego dnia firma liczy wartość swoich produktów korzyściami, jakie przynoszą one ludziom.

Zaangażowanie w satysfakcję i zadowolenie klienta pozostaje jednym z głównych priorytetów i to na nim dziś opierają się decyzje biznesowe.

Kim jesteśmy dziś?

Obecnie Studio Moderna jest wiodącą platformą wielokanałową (e-commerce oraz sprzedaży bezpośredniej) w Europie Centralnej i Wschodniej (CEE), Rosji i Kazakhstanu.

Oto liczby, z których jesteśmy dumni:

Znajdziesz nas w

21 krajach europejskich

Nasze produkty są dostępne w

390 sklepach naszych marek

Zbudowaliśmy

ponad 140 stron internetowych w 21 językach

Oferujemy wygodne zakupy z domu, z naszą ofertą w

ponad 360 kanałach telewizyjnych

Na Twój telefon czeka aż

3000 agentów w 33 call center

Docieramy do

360 milionów klientów

Nasze marki

Z biegiem lat nauczyliśmy się, czego naprawdę potrzebują nasi klienci. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za środowisko naturalne, dlatego też zgodnie z Waszym życzeniem, a naszym pragnieniem, staramy się działać bez szkody dla natury. Z taką też wizją powstały nasze kolejne marki. Chcielibyśmy, by poprawiły one różne ważne aspekty życia ludzi, jak sen, jedzenie, zdrowie. Jesteśmy z nich dumni i zamierzamy nadal działać zgodnie z tą wizją.

Od jednej do wielu marek

Wpływ naszych marek nie ogranicza się wyłącznie do krajów z rynków Europy Środkowej i Wschodniej, osiągnęliśmy też wielki sukces na innych rynkach.

Telezakupy

Top Shop – od 1996

Zaczęło się od skromnej reklamy w słoweńskiej telewizji, a jesteśmy teraz jedną z największych wielokanałowych sieci handlowych w Europie Środkowej i Wschodniej - Top Shop jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek.

Produkty Top Shop są od zawsze wyjątkowe i uważnie dobierane, więc nie można się dziwić, że pojawiły się na stałe w milionach domów, a także pomogły ludziom prowadzić lepsze i zdrowsze życie.

Odwiedź sklep TopShop

Dobry Sen

Dormeo – od 2002

Przez ostatnie lata marka Dormeo stała się synonimem lepszego, zdrowszego snu. Dormeo zaczęło od jednego materaca i przez lata ciężkiej pracy stało się marką oferującą ludziom komfortowy wypoczynek z ponad 300 produktami.

Odwiedź sklep Dormeo

Tam gdzie zaczyna się dobre gotowanie

Delimano – od 2010

Delimano to marka z jedną oczywistą aspiracją - gotowaniem. Wszystko zaczęło się od ceramicznych naczyń kuchennych, ale Delimano szybko rozbudowało swój asortyment na wszystkie akcesoria potrzebne Ci w kuchni, które na pewno pokochasz.

Naszym celem jest bycie marką numer 1 w Europie wśród produktów kuchennych. Chcemy zapewnić Wam dobrze zaprojektowane, technologicznie zaawansowane i innowacyjne rozwiązania.

Odwiedź sklep Delimano

Po prostu witalność

Wellneo – od 2010

Wellneo jest marką specjalizującą się w produktach zdrowotnych i pielęgnacyjnych, oferuje także suplementy diety, produkty do kontroli wagi ciała, produkty fitness oraz bio/eko.

Filozofia Wellneo koncentruje się wokół promowania holistycznego podejścia do zdrowia, oferując produkty, które pomogą Ci prowadzić zdrowszy styl życia.

Mango – od 2017

Mango powstało w 1989 roku jako marka firmy Mango-Media Sp. z o.o. - firmy prowadzącej sprzedaż telewizyjną, która w ostatnich parunastu latach stała się wiodącą firmą telezakupową w Polsce. Z dniem 1 sierpnia 2017 roku Mango-Media Sp. z o.o. stało się częścią Grupy Studio Moderna. Mango ze wszystkich sił stara się dostarczać Klientom doskonałe rozwiązania poprzez odpowiedni asortyment z kategorii dom i życie, kuchnia, gospodarstwo domowe, zdrowie, welness, uroda i fitness.

Odwiedź sklep Mango

Wierzymy ...

... że każdy człowiek zasługuje na godne życie. Wierzymy, że każde dziecko powinno mieć możliwość pojechania na wakacje, ale przede wszystkim możliwość zjedzenia ciepłego posiłku przy stole pełnym miłości.

Wierzymy, że natura jest naszym najlepszym przyjacielem i największym zasobem. Wierzymy, że każdy człowiek ma w sobie dobro…

Dlatego też tak mocno staramy się wspomóc tworzenie lepszego świata.

Odpowiedzialność Społeczna

W Studio Moderna, rozumiemy, że jesteśmy częścią większego społeczeństwa. W związku z tym wyciągamy pomocną dłoń do głodnych dzieci, starszych, samotnych osób, rodzin w potrzebie, ofiar katastrof naturalnych… Jesteśmy zaangażowani w wiele wydarzeń związanych z pomocą humanitarną, by wspomóc najbardziej poszkodowane i ubogie grupy społeczne.

Także, jako pracodawca, wierzymy w trwałe wartości, zdrowe środowisko pracy, oraz w promowanie potencjału, możliwości i talentów każdego pracownika.

Odpowiedzialność ekologiczna - zmniejszenie złego wpływu na środowisko

Szczodrość Ziemi nie jest nieskończona. Każdy powinien zdawać sobie z tego sprawę - w Studio Moderna poświęcamy temu wiele uwagi, w każdym aspekcie naszej pracy. Wiemy, że mamy niewielki wpływ na poprawę stanu środowiska, ale mocno wierzymy, że każde działanie ma znaczenie.

Ciężko pracujemy, by stworzyć lepsze, bardziej zrównoważone materiały, z których wykonane sa produkty, opracowaliśmy przyjazny środowisku środek transportu - składany rower Bigfish, zawsze jesteśmy w gotowości, gdy potrzebne jest nasze wsparcie. Ekologiczny styl życia jest także wprowadzany w naszych biurach.

Ekologiczna odpowiedzialność a nasze produkty

 • Przyjazne środowisku, materiały nadające się do recyklingu

  Każdy produkt Dormeo powstaje wyłącznie z materiałów nadających się do recyklingu. Także, gdy dostarczamy Ci nowy materac, odbieramy od ciebie poprzedni.

 • Ceramica® - przyjazny środowisku materiał w twojej kuchni

  Ceramiczne naczynia kuchenne Delimano zrobione są naturalnego materiału, dobrego zarówno dla Ciebie, jak i naszej planety.

Ekologia w naszych biurach

 • Sortowanie odpadów

  Sortowanie śmieci jest bardzo ważną częścią naszej codziennej pracy. Prawie wszystkie odpady są odzyskiwane jako surowce wtórne. Dodatkowo, nadal sprzeciwiamy się jednorazowym kubeczkom do kawy czy wody.

 • Filtrowana woda z kranu

  Zachęcamy naszych pracowników do picia wody z kranów, w których zainstalowaliśmy filtry, by mieć pewność smacznej i świeżej wody. Nie popieramy dystrybutorów do wody.

 • Energooszczędność

  W naszych biurach, każde biurko wyposażone jest w energooszczędne żarówki z sensorami, które dopasowują ilość światła potrzebnego w ciągu dnia.

 • Przyjazne środowisku prezenty

  Jesteśmy eko-entuzjastami, przede wszystkim jeśli chodzi o dzieci. Pod choinkę prezenty są zawsze zrobione z naturalnych materiałów, lub tych nadających się do recyklingu.

Tak właśnie wygląda Studio Moderna

Drogi Kliencie,
To nasza historia. Historia o tym co robimy, co skłania nas do ciągłego rozwoju i jak dzielimy się tym co mamy ze społeczeństwem. Nic z tego nie udałoby się, gdyby nie Ty. Jesteś powodem dla którego codziennie rano wstajemy z łóżka i chcemy Ci za to podziękować.

Dziękujemy za bycie częścią naszej historii. Szczerze wierzymy, że nadal będziesz korzystać z naszych usług, oraz że stworzymy jeszcze wiele produktów, które Cię zadowolą.

Twój Zespół ze Studio Moderna

x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.