Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Zima

 • Posiłki na mroźną pogodę

  Posiłki na mroźną pogodę

  Tegoroczna zima daje nam się mocno we znaki,  a niewielkie ilości światła słonecznego skłaniają nasz organizm do gromadzenia zapasów. W mroźne dni nie tylko ubiór chroni nas skutecznie przed chłodem, barierę ochronną stanowi również  racjonalne i mądre odżywianie.

  Czytaj więcej 
 • Zwalcz przeziębienie zdrowiem

  Zwalcz przeziębienie zdrowiem

  Niska temperatura, suche powietrze i nadmierne ogrzewanie w biurze – czujesz nadchodzące przeziębienie? Jeżeli chcesz być pewny, że nie utkniesz w łóżku przez zimę, jest to najwyższy czas by przeciwdziałać. Zdrowszy tryb życia może znacznie poprawić jakość Twojego życia i zdrowia – by to osiągnąć, należy przestrzegać kilku prostych reguł. Jesteś gotowy?

  Czytaj więcej 
 • 10 zimowych przegryzek

  10 zimowych przegryzek

  Zimne dni, długie wieczory i wiele wspaniałych rzeczy – nadeszła zima. Jeśli naprawdę chcesz cieszyć się tym czasem naprawdę ważne jest bycie zdrowym, a co za tym idzie – wybór odpowiedniego rodzaju żywności. Ciesz się tymi kulinarnymi specjałami, które sprawią, że będziesz zdrowszy!

  Czytaj więcej 
 • Koktajle młodości

  Koktajle młodości

  Nie od dziś wiadomo, że witaminy mają zbawienny wpływ na organizm. Witaminy C dostarczają świeże owoce i warzywa, natomiast witamina A zawarta jest w owocach zawierających żółty barwnik tzw. karoten. Poznaj zatem prawdę o sokach - to prawdziwe koktajle młodości i urody!

  Czytaj więcej 
x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.