Green Planet

Naczynia, które dbają o to, co jesz i gdzie (będziesz) żyć

Wznieś gotowanie na wyższy poziom i zadbaj o planetę

Wykonane z materiałów z recyklingu, wpisujące się w zrównoważony rozwój i przyjazne dla środowiska - tak w skrócie można określić najważniejsze zalety naczyń kuchennych Green Planet od Delimano. To linia szczególnie bliska naszemu sercu, ponieważ została stworzona z myślą o naturze. Podczas projektowania głęboko inspirowały nas zielone technologie nawiązujące do recyklingu, ponownego wykorzystania surowców i ograniczenia odpadów.

Korpus każdego naczynia wykonano w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu. Uchwyty są natomiast wykonane z surowców naturalnych i materiałów regenerowanych, pochodzących z produkcji naczyń kuchennych. Z kolei opakowania wyprodukowano z papieru poddanego wcześniej recyklingowi i jest ono biodegradowalne.

Delimano przenosi gotowanie na wyższy poziom. Teraz możesz cieszyć się czasem spędzonym w kuchni ze świadomością, że każde naczynie, którego używasz, jest wykonane z materiałów nadających się do recyklingu.

Dowiedz się więcej
 • 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy
 • Ekskluzywna gwarancja Delimano
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Czym wyróżniają się naczynia Green Planet?

Aby stworzyć naczynia kuchenne możliwie najlepiej wpisujące się w zrównoważony rozwój, starannie wybraliśmy materiały przyjazne dla środowiska i połączyliśmy je z nowoczesną technologią. Korzystając z nich, będziesz zarówno dbać o środowisko, jak i gotować niczym profesjonalista bez żadnych ograniczeń.

 1. Warstwa wierzchnia: nieprzywierająca powłoka najwyższej jakości
 2. Warstwa środkowa: częściowo wzmocniona warstwa środkowa
 3. Podkład: silnie wzmocniony podkład z proszkiem diamentowym
 4. Korpus w całości z aluminium z recyklingu
 • Prawie 12 razy lepsza trwałość powłoki*
 • Nawet 15 razy dłuższe utrzymanie właściwości zapobiegających przywieraniu*
 • Do 2,5 razy większa odporność na zarysowania*
 • Wykonane w całości z aluminium pochodzącego z recyklingu

*W porównaniu z powszechnie stosowaną powłoką w przypadku większości naczyń na rynku.

Przejdź na zieloną stronę mocy - także w kuchni

Żyjemy w czasach, gdy wpływ zmian klimatu na nasze życie rośnie i staje się coraz bardziej widoczny. Dlatego ważne jest, aby każdy z nas obudził w sobie świadomość ekologiczną. Nasz pomysł jest prosty i konkretny; wierzymy w potencjał 3 procesów przyjaznych środowisku:

 • 1. REcycle

  upewnij się, że korzystasz z produktów wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu - w tym przypadku używamy wyłącznie aluminium pochodzącego w całości z recyklingu. Bez wyjątku.

 • 2. REuse

  uchwyty wykonane są z surowców naturalnych i materiałów wykorzystanych ponownie w ramach naszej wewnętrznej produkcji naczyń kuchennych.

 • 3. REduce

  zmniejszanie zużycia zasobów - opakowanie jest wykonane z papieru poddanego recyklingowi i jest biodegradowalne.

Dowiedz się więcej

Chcemy zmiany na lepsze

Delimano to więcej niż marka, która chce dać Ci radość z pysznego, zdrowego jedzenia przygotowanego przy pomocy wysokiej jakości trwałych naczyń kuchennych.

Chcemy również pomóc naszej planecie. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć Fundację One Tree Planted, organizację non-profit zajmującą się zalesianiem na całym świecie.

Do 22.4.2021 planujemy wspólnie posadzić nawet 10.000 drzew. Pomóż nam osiągnąć ten cel, kupując naczynia kuchenne Green Planet!

Delimano wspiera Fundację One Tree Planted, przywracając równowagę środowisku, tworząc zdrowszy klimat, chroniąc bioróżnorodność i pomagając w ponownym zalesianiu obszarów na całym świecie. Wszystko poprzez sadzenie drzew!

Drzewa pomagają oczyszczać powietrze, którym oddychamy, filtrują wodę, którą pijemy, i stanowią miejsce do życia dla ponad 80% istot lądowych, które składają się na bioróżnorodność na całej naszej planecie. Zapewniają również pracę ponad 1,6 mld ludzi, pochłaniają szkodliwy węgiel z atmosfery i są kluczowymi składnikami 25% wszystkich leków.

Marka Delimano i Fundacja One Tree Planted posadziły już razem

3452 DRZEWA na całym świecie.

Naszym celem jest posadzenie 10.000 drzew do 22.4.2021. Gdy tyle drzew urośnie, mogą one:
 • w ciągu jednej pory roku wytworzyć tyle tlenu, ile jest wdychane przez 100 000 ludzi w ciągu całego roku*
 • pochłonąć ponad 215.000 kg dwutlenku węgla rocznie**
 • Wyprodukować ilość tlenu wystarczającą dla 5000 czteroosobowych rodzin***

*Źródło: https://www.sciencefocus.com/planet-earth/how-many-trees-does-it-take-to-produce-oxygen-for-one-person/
***Źródło: https://www.savatree.com/tree-facts.html
****Źródło: https://onetreeplanted.org/pages/tree-facts

Zadbaj o naszą planetę dzięki linii Green Planet
 

 

543 1560 1902 2005 2950 3452 4501 4922 5420 5974 6557 7920 8890 10000
x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.