• Dostawa przez kuriera
 • 30 dni na zwrot
 • Możliwość rozłożenia na raty
HIT!

NutriBullet - rewolucyjny ekstraktor składników odżywczych

Dlaczego jesienią przybieramy na wadze?

Dlaczego jesienią przybieramy na wadze?

Jesienno-zimowe wahania wagi to problem stary jak świat  w naszym zakątku kulturowym. Wypracowana przez lato sylwetka ulega przemianie w zastraszającym tempie.

Jesienno-zimowe wahania wagi to problem stary jak świat  w naszym zakątku kulturowym. Wypracowana przez lato sylwetka ulega przemianie w zastraszającym tempie.

Nie ukrywajmy, jest to niezmiernie frustrujący problem i boryka się z nim wiele osób, jeśli nie wszyscy.

Przecież każdy z nas chce wyglądać olśniewająco bez względu na porę roku, lecz przyroda lubi płatać figle. W myśl przysłowia „w przyrodzie nic nie ginie”, kilogramy wracają do nas szybciej  niż byśmy chcieli.

Jak temu zaradzić?

Co jest przyczyną nadmiernego przybierania na wadze?

Często tycie jest powiązane z naszym obżarstwem, ale to nie jedyna przyczyna.

Zimą do naszej części Ziemi dociera mniej światła, co z kolei wpływa na zwiększenie produkcji melatoniny. Jest ona koordynatorem  pracy nadrzędnego zegara biologicznego u ssaków regulującego rytmy okołodobowe m.in. snu i czuwania. Automatycznie wzrasta wówczas łaknienie, gdyż mózg otrzymuje informację o potrzebie gromadzenia zapasów pożywienia.

W dodatku, zimą nasz organizm potrzebuje znacznie mniej kalorii, ponieważ mniej się ruszamy, a nasza samodyscyplina pozostawia wiele do życzenia.

Pocieszamy się stwierdzeniem: Wiosną zadbam o siebie

To błąd. Organizm potrzebuje ruchu przez  cały czas, bez względu na warunki klimatyczne i porę roku. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się fitness, pływanie czy zwykły taniec przy muzyce w zaciszu domowym. Nie powalajmy sobie na rozleniwienie, bo z tego stanu bardzo trudno zrezygnować.

Zadbajmy o racjonalne, przede wszystkim beztłuszczowe gotowanie

Patelnia Delimano Dry Cooker jest niezwykle pomocna w przetrwaniu w dobrej formie jesienno-zimowej aury. Pozwala smażyć na minimalnej ilości tłuszczu. Dzięki doskonałej cyrkulacji gorącej pary można bardzo szybko przygotować pyszne potrawy.

Teraz bez wyrzeczeń przyrządzisz pyszne i zdrowe potrawy dla siebie i swojej rodziny.

Nie daj się kilogramom!

 • Metody płatności
  Możesz dokonać płatności online, przy odbiorze, a także rozłożyć płatność na raty.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni.
 • Pomoc telefoniczna
  Masz pytania, sugestie, chcesz złożyć lub anulować zamówienie, złożyć reklamację? Zadzwoń: 22 512 54 00
 • Bezpieczne płatności
  Możesz mieć pewność, że płatności w naszych sklepach są w 100% bezpieczne. Dbamy o Twoją prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych.

Delimano

Najwyższej jakości produkty kuchenne, zapewniające zdrowy styl życia - garnki, patelnie, małe AGD, akcesoria, podgrzewacze wody.
Zapisz się do newslettera

Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwońcie!