Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
 • Dostawa przez kuriera
 • 30 dni na zwrot
 • Możliwość rozłożenia na raty
Rodzinne wakacje bez stresu

Rodzinne wakacje bez stresu

8 rzeczy niezbędnych na rodzinnych wakacjach. Lato już nadeszło i kusi Cię morze. Wiele osób wyruszy z rodziną na plażę. Wiesz, czego tam się spodziewać? Musisz spakować mnóstwo rzeczy na tych kilka dni lub tygodni odpoczynku. Może się jednak zdarzyć, że w tym zamieszaniu zapomnisz o czymś bardzo istotnym.  

Nie martw się! Aby temu zapobiec, prezentujemy 8 najbardziej potrzebnych rzeczy, których nie możesz zapomnieć przed wyjazdem. Czytaj dalej i upewnij się, że Twoje tegoroczne wakacje będą idealne.

 • 8: GPS

Zaletą współczesnej techniki jest to, że znacząco ułatwia życie. Po co torturować się starymi, rozpadającymi się mapami sprzed lat? Droga do celu może być o wiele mniej zawiła dzięki małemu urządzeniu elektronicznemu zwanemu GPS. GPS [z ang. global positioning system] z łatwością pokazuje odpowiednią drogę do praktycznie każdego miejsca na świecie. Weź go do samochodu, wpisz szukaną lokalizację, a GPS wybierze najlepszą trasę. Jednocześnie poda Ci szczegółowe informacje, dzięki którym nie zabłądzisz. Ceny? O wiele lepsze niż jeszcze kilka lat temu – kilkaset złotych.

 • 7: Jedzenie i picie

Jedzenie i picie to konieczność, jeśli wyruszacie gdzieś daleko. Jeśli wybieracie się blisko, raczej przetrwacie bez dużych zapasów. W przeciwnym razie nie zapomnij o nich, zwłaszcza jeśli bierzecie ze sobą dzieci. Nie chcesz chyba słuchać całą drogę: „Mamo, jestem głodna! Tato, chce mi się pić!” Zalecamy także zabranie ze sobą torby chłodzącej – dzięki niej napoje i pożywienie pozostanie świeże nawet po wielogodzinnej jeździe w słońcu.

 • 6: Laptop

Nie ma powodów do śmiechu. Nie wymieniamy tutaj laptopa, bo nie wierzymy, że przetrwasz wakacje bez dostępu do nowoczesnej techniki, ale dlatego, że może się bardzo przydać. Dzięki niemu w każdej chwili znajdziesz najbardziej potrzebne informacje. Dane dotyczące lokalnych atrakcji, korków, pogody, wydarzeń ze świata i wiele innych będzie w zasięgu Twojej ręki, kiedy będziesz leżeć w cieniu palmy i sączyć zimne piwo.

 • 5: Aparat fotograficzny

Kolejny cud współczesnej techniki, który jest koniecznością na wakacjach to aparat fotograficzny. Dzięki niemu możesz na zawsze zatrzymać wszystkie piękne chwile. Dzieci pluskające się w wodzie, duży zamek z piasku, który zbudowałeś, piękny zachód słońca, architekturę, nagą i niegrzeczną żonę… Nie zapomnij tego urządzenia – jest bardzo małe, lekkie, tanie i łatwe w obsłudze, a dzięki niemu przez najbliższe lata nie zapomnisz radości, z jaką spędzałeś czas nad brzegiem morza…

 • 4: Apteczka

W wakacje przydarzają się zazwyczaj najpiękniejsze chwile, ale nie zapominaj, że wypadki zawsze się czają. Możesz nabawić się drobnej kontuzji i wtedy będziesz bardzo potrzebować apteczki. Radzimy wrzucić do niej maść przeciw ukąszeniom owadów, krem na oparzenia słoneczne i aspirynę. Tak na wszelki wypadek…

 • 3: Paszport

Jeśli wyjeżdżasz do obcego kraju, nie zapomnij o paszporcie albo dowodzie osobistym. Sprawdź podwójnie, jakich dokumentów potrzebujesz, żeby wjechać do danego kraju. W przeciwnym razie utkniesz na przejściu granicznym, a Twoje wakacje będą składały się z przekleństw, wymachiwania palcem i złego nastroju. Nie pozwól, żeby zła organizacja zniszczyła Twoje wakacje!

 • 2: Ciepłe ubrania

Ciężko znaleźć miejsce w Twojej torbie na 10 par japonek, 18 strojów bikini, 25 par spodenek, koszulek i spódnic, 8 ręczników i 15 kremów do opalania, ale radzimy wziąć kilka cieplejszych ubrań i butów tak na wszelki wypadek. Pogody nigdy nie można być pewnym. Dorzuć także parasol. Jeśli pogoda będzie idealna przez cały czas, nic się nie stanie – najwyżej zabierzesz jesienne ubrania na wczasy. Jeśli jednak pogoda nie będzie słoneczna przez cały czas, odczujesz radość z ich posiadania.

 • 1: Pieniądze

Nieważne, gdzie jedziesz, pieniądze na pewno będą Ci potrzebne. Sprawdź, czy masz ich wystarczająco dużo, aby sprostać wszystkim swoim potrzebom i wymaganiom. Jeśli nie lubisz wozić ze sobą dużej ilości gotówki, weź przynajmniej kartę kredytową. Nigdy nie wiesz, na co mogą Ci się przydać pieniądze. Jeśli jedziesz do kraju, którego walutą nie jest złotówka, nie zapomnij wymienić pieniędzy. W wielu kurortach akceptowana jest obca waluta, ale płacenie nią zwiększy Twoje koszty. Pamiętaj, że wakacje są tylko raz w roku, więc nie bądź sknerą. Zafunduj sobie i swoim najbliższym niezapomniane wczasy!  

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!