• Dostawa przez kuriera
 • 30 dni na zwrot
 • Możliwość rozłożenia na raty

ZIMOWA WYPRZEDAŻ! Rabaty aż do - 70%

Oferta ważna do 28.02.2017

O Delimano

Marka Delimano jest zastrzeżonym znakiem towarowym dla firmy Studio Moderna, największej firmy z branży Direct Marketingu w Europie centralnej i wschodniej.

Firma Studio Moderna jest obecna na ponad 20 rynkach europejskich i w swojej ofercie posiada takie marki, jak: Dormeo, Top Shop oraz Delimano..

Są to marki, które w swym portfelu produktowym posiadają wiele interesujących i atrakcyjnych produktów zdrowotnych, wyposażenia domu i sypialni, a także wielu, wielu innych, których sprzedaż odbywa się za pośrednictwem telewizji oraz katalogów dostarczanych do ponad 100 tysięcy czytelników z całej Polski.

Nasz nowoczesny system informatyczny gwarantuje Państwu całkowite bezpieczeństwo danych podczas składania zamówienia. Istniejemy na rynku polskim od 1997 roku, prowadząc z wielkim sukcesem sprzedaż wysyłkową w telewizji i w Internecie. Posiadamy własne Call Center, które służy pomocą i radą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Główną wartością marki Delimano jest ekologiczny i zdrowy styl życia, jaki niesie za sobą kuchnia naturalna i organiczna - dziś te ważne wartości chcemy sprowadzić do Twojego domu.

Dlatego produkty Delimano są tworzone z zachowaniem wszelkich obostrzeń ekologicznych. Wykonuje się je wyłącznie z materiałów, które nadają się do powtórnego użycia (recyklingu).

Na tle innych produktów obecnych na rynku, produkty Delimano cieszą się dobrą opinią wśród konsumentów, wyróżniają się naturalną, organiczną powłoką wykonaną z ceramiki, która zapewnia możliwość zdrowego przygotowania posiłków. Inne materiały, z których została wykonana patelnia także są pro-ekologiczne, dzięki nim zużyta zostaje optymalna ilość energii, potrzebnej do przygotowania posiłku i ograniczona do minimum emisja CO2 do środowiska.

Produkty Delimano są przyjazne środowisku i pozwalają każdemu z nas rozpocząć ochronę środowiska tam, gdzie powinna się ona rozpoczynać - we własnym domu.

Od początku naszego istnienia zyskaliśmy zaufanie ponad miliona klientów, o czym świadczy certyfikat Rzetelnej Firmy. Oferujemy Państwu ogromny wybór produktów, życzliwą konsultację emailową i telefoniczną, dostawę bezpośrednio do domu oraz możliwość sprawdzenia wybranego produktu w 3 sklepach w Warszawie, Łodzi i Katowicach.

Najważniejszą sprawą jest Państwa zadowolenie z zakupu - prosimy zatem o zgłaszanie uwag na adres poniżej lub o telefon na naszą infolinię.

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.
02-677 Warszawa, ul. Cybernetyki 9; NIP: 782-22-83-192; REGON: 634530046;
Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000181026
przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 3,208,000 zł

 • Metody płatności
  Możesz dokonać płatności online, przy odbiorze, a także rozłożyć płatność na raty.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni.
 • Pomoc telefoniczna
  Masz pytania, sugestie, chcesz złożyć lub anulować zamówienie, złożyć reklamację? Zadzwoń: 22 512 54 00
 • Bezpieczne płatności
  Możesz mieć pewność, że płatności w naszych sklepach są w 100% bezpieczne. Dbamy o Twoją prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych.

Delimano

Najwyższej jakości produkty kuchenne, zapewniające zdrowy styl życia - garnki, patelnie, małe AGD, akcesoria, podgrzewacze wody.
Zapisz się do newslettera

Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwońcie!