tooltip after the triger
tooltip after the triger

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

 Zadzwońcie!
x
DelimanoKliknij, ODDZWONIMY za darmo!

Najnowsze przepisy teraz zawsze dostępne poprzez Facebooka! Najłatwiejszy sposób, żeby zawsze być na bieżąco.

Marka Delimano jest zastrzeżonym znakiem towarowym dla firmy Studio Moderna, największej firmy z branży Direct Marketingu w Europie centralnej i wschodniej.

Firma Studio Moderna jest obecna na ponad 20 rynkach europejskich i w swojej ofercie posiada takie marki, jak: Dormeo, Top Shop oraz LiveActive.

Są to marki, które w swym portfelu produktowym posiadają wiele interesujących i atrakcyjnych produktów zdrowotnych, wyposażenia domu i sypialni, a także wielu, wielu innych, obecnych na całym świecie.

Główną wartością marki Delimano jest ekologiczny i zdrowy styl życia, jaki niesie za sobą kuchnia naturalna i organiczna - dziś te ważne wartości chcemy sprowadzić do Twojego domu.

Dlatego produkty Delimano są tworzone z zachowaniem wszelkich obostrzeń ekologicznych. Wykonuje się je wyłącznie z materiałów, które nadają się do powtórnego użycia (recyklingu).

Na tle innych produktów obecnych na rynku, produkty Delimano cieszą się dobrą opinią wśród konsumentów, wyróżniają się naturalną, organiczną powłoką wykonaną z ceramiki, która zapewnia możliwość zdrowego przygotowania posiłków. Inne materiały, z których została wykonana patelnia także są pro-ekologiczne, dzięki nim zużyta zostaje optymalna ilość energii, potrzebnej do przygotowania posiłku i ograniczona do minimum emisja CO2 do środowiska.

Produkty Delimano są przyjazne środowisku i pozwalają każdemu z nas rozpocząć ochronę środowiska tam, gdzie powinna się ona rozpoczynać - we własnym domu.